۱۳ آذر بروزرسانی مجدد قیمت دامنه

با توجه به افزایش کم سابقه نرخ ارز در یک ماهه اخیر، که باعث افزایش هزینه های دامنه شده است و با در نظر گرفتن ثبات نسبی نرخ ارز، بروزرسانی نرخ دامنه ها در صفحه دامنه وب سایت شرکت انجام شده است که ... ادامه مطلب »

۱۸ آبان بروزرسانی قیمت سرویس دامنه

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، در چند ماه گذشته شاهد افزایش نرخ دلار بوده ایم که این موضوع باعث افزایش هزینه های سرویس دامنه شده است. ArminWebHost (مانند دفعات قبل) در جهت حمایت از شما کاربران و ... ادامه مطلب »

۱۲ مرداد افزایش قیمت پسوند دامنه .ORG

افزایش قیمت سالانه پسوند دامنه ORG. توسط رجیستری ارایه دهنده آن (Public Interest Registry) برای تمامی رجیسترار ها انجام شده است. با توجه به این موضوع، قیمت این پسوند در آرمین هاست نیز بروزرسانی شده است.قیمت ... ادامه مطلب »

۲۳ فروردین ارایه پسوندهای جدید در نمایندگی دامنه

ضمن تبریک مجدد سال نو، مفتخریم به اطلاع برسانیم امکانات و تغییرات جدیدی به شرح زیر در روز پنج شنبه 26 فروردین در خدمات نمایندگی دامنه ایجاد خواهد شد.پسوندهای جدید دامنه (New TLD)با توجه به ثبت ... ادامه مطلب »

۲۹ دی عدم امکان ثبت دامنه ملی

سلام کاربران و نمایندگان محترم فروش همانگونه که مستحضرید سامانه ثبت دامنه دات‌آی‌آر به منظور انجام پردازشهای لازم شبانه هر شب از ساعت ۲۳:۳۰ تا ۰۰:۳۰ بامداد روز بعد غیر قابل دسترس بوده است. ... ادامه مطلب »

۲۶ مهر تغییر رجیسترار دامنه

همانطور که کم و بیش زمزمه هایی در این زمینه شنیده می شد، با توجه به تبدیل شدن شرکت ثبت کننده دامنه های بین المللی ResellerClub - Directi به یک شرکت امریکایی، قوانین این رجیسترار در حال بروز شدن با توجه به ... ادامه مطلب »

۷ تیر تغییر سیاست ICANN در شرایط استفاده

یکی از امکانات دامنه‌های عمومی در حال حاضر محافظت از شناسه (whois) می‌باشد که امکان مخفی نمودن whois دامنه را برای امنیت بیشتر فراهم میسازد. برخلاف بسیاری از شرکت‌ها، آرمین وب هاست تاکنون با ثبت هر ... ادامه مطلب »

۲۲ مرداد افزایش قیمت دامنه

با سلام کاربر گرامی با توجه به افزایش چشمگیر نرخ حوالجات ارزی، قیمت دامنه های بین المللی از ساعت 7 صبح روز دوشنبه 91/5/23 افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، تغییر ... ادامه مطلب »