ضمن تبریک مجدد سال نو، مفتخریم به اطلاع برسانیم امکانات و تغییرات جدیدی به شرح زیر در روز پنج شنبه 26 فروردین در خدمات نمایندگی دامنه ایجاد خواهد شد.


پسوندهای جدید دامنه (New TLD)
با توجه به ثبت روزافزون پسوندهای متعارف (gTLD) و محدودیت های ایجاد شده برای انتخاب نام دلخواه، پسوند های جدید دامنهبه عنوان راهکاری برای این مشکل ارایه گردیده است. با توجه به تحریم های موجود، تاکنون امکان ارایه پسوند های جدید وجود نداشت اما با بررسی ها و مذاکرات فراوان صورت گرفته توسط این شرکت، در نهایت امکان ثبت 50 پسوند جدید دامنه در پنل نمایندگی دامنه مهیا گردیده است. پسوند های جدید ارایه شده شامل host, .club, .wiki, .site, .online, .click, .tech, .photo, .help و ... می باشد که در روز پنج شنبه 26 فروردین با تخفیف های ویژه ای ارایه خواهند شد.


افزایش تعداد پسوند های اختصاصی کشورها (ccTLD)
پسوند های اختصاصی کشورها (ccTLD) با توجه به اختصار در تعداد حروف و تشابه با کلمات متداول مورد استفاده، توجه کاربران زیادی را به خود اختصاص داده تا جایی که محبوبیت برخی از آنها از پسوند های متداول (gTLD) نیز پیشی می گیرد. به همین علت پسوند های جدیدی را در این دسته اضافه کرده ایم تا در مجموع امکان ثبت 38 پسوند ccTLD مهیا شود. برخی از این پسوند ها قابل ثبت توسط عموم هستند در حالی که برخی از آنها تنها با ارایه مدارک یا مشخصات خاصی قابل ثبت می باشند.


بیش از 80% تخفیف بی نظیر!
از روز پنج شنبه 26 فروردین و همزمان با اجرای تغییرات مورد اشاره، تخفیف های بی نظیری ارایه خواهد شد. تخفیف های ارایه شده تنها برای ثبت یک ساله دامنه قابل استفاده است و برای تمدید یا انتقال دامنه قابل استفاده نخواهد بود. جهت مشاهده تخفیف ها به صفحه نمایندگی دامنه مراجعه فرمایید.


بروزرسانی قیمت ها
با توجه به تغییر قیمت برخی پسوند های دامنه از سوی رجیستری و همچنین ثبات حدودی قیمت ارز، بروزرسانی قیمت های نمایندگی دامنه در وب سایت شرکت انجام شده است. قیمت های جدید در روز پنج شنبه 26 فروردین اعمال خواهد شد. بنابراین توصیه می کنیم ضمن بررسی قیمت های جدید در صفحه نمایندگی دامنه نسبت به بروز رسانی قیمت های خود پیش از این تاریخ اقدام فرمایید.

جهت مشاهده آخرین قیمت ها و تخفیف ها به صفحه نمایندگی دامنه مراجعه فرمایید.


Monday, April 11, 2016

« بازگشت