همانطور که کم و بیش زمزمه هایی در این زمینه شنیده می شد، با توجه به تبدیل شدن شرکت ثبت کننده دامنه های بین المللی ResellerClub - Directi به یک شرکت امریکایی، قوانین این رجیسترار در حال بروز شدن با توجه به قوانین عمومی کشور امریکا است.

در نتیجه با توجه به تحریم های امریکا علیه ایران، بمنظور جلوگیری از ایجاد هرگونه اختلال برای شما کاربران عزیز، ما در حال مذاکره با سایر رجیسترار های اروپایی و آسیایی جهت انتقال کلیه دامنه ها به یک رجیسترار مطمئن دیگر هستیم.

با پیگیری های انجام شده با ICANN، این موضوع هیچ اختلالی برای دسترسی به وب سایت شما و کارایی دامنه شما ایجاد نخواهد کرد و هیچ هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت.

توجه داشته باشید تا اتمام روند انتقال دامنه ها به رجیسترار جدید، امکان انتقال دامنه بین اکانت های ResellerClub، انتقال دامنه به رجیسترار جدید، انتقال دامنه از رجیسترارهای دیگر به ResellerClub، تغییر نام و آدرس و فعال شدن Privacy Protection ممکن نخواهد بود. با این حال تمامی این موارد بمنظور انتقال سریعتر و بهتر دامنه ها صورت می پذیرد و پس از انجام انتقال دسترسی به تمامی این قابلیت ها مجددا امکانپذیر خواهد شد.

از شما کاربران عزیز خواهشمندیم با مراجعه به همین اطلاعیه در روزهای آینده نتایج مذاکرات ما را با رجیسترار ها و رجیستری پیگیری فرمایید.

بروز رسانی @ 1392/08/05 21:20

با توجه به توافقات به عمل آمده، انتقال دامنه ها به رجیسترار Resello انجام خواهد شد. نکات زیر جهت اطلاع کاربران و نمایندگان محترم به استحضار می رسد:

کاربران:


  • دامنه (های) بین المللی "فعال" نزد این شرکت از روز 13 آبان از رجیسترار Directi به رجیسترار جدید منتقل خواهد شد. مشخصات دسترسی به پنل جدید طی روزهای آینده بحضورتان ارسال می گردد.
  • از تاریخ 13 الی 30 آبان امکان تمدید، انتقال و تغییر DNS دامنه وجود نخواهد داشت. در نتیجه در صورتی که دامنه ی شما هم اینک منقضی شده یا تا پایان آبان ماه منقضی می شود، همین حالا نسبت به تمدید آن اقدام فرمایید. در صورت نیاز به انجام تغییرات DNS نیز تا قبل از 13 آبان تغییرات خود را اعمال نمایید.
  • اطلاعات ایمیل های رایگان ارایه شده بر روی دامنه ها (2 اکانت ایمیل 100 مگابایتی) به رجیسترار جدید منتقل نخواهد شد. بنابراین در صورتی که از ایمیل رایگان دامنه خود استفاده می فرمایید، جهت جلوگیری از حذف ایمیل های خود لازم است حداکثر تا تاریخ 13 آبان نسبت به تهیه بک آپ از ایمیل های خود اقدام فرمایید.
  • تمامی تنظیمات DNS و Child Name Server دامنه (های) شما بصورت کامل منتقل خواهد شد و نیازی به تنظیم مجدد نخواهد بود.
  • سرویس "محافظت از شناسه" یا "Privacy Protection" تا اطلاع ثانوی از سوی رجیسترار جدید قابل ارایه نخواهد بود. در صورتی که با این سرویس آشنا نیستید به اطلاع می رسانیم این سرویس بمنظور مخفی سازی مشخصات Whois دامنه مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سرویس های رایگان دامنه (از جمله Email Hosting, Domain Forwarding, Managed DNS) در رجیسترار جدید نیز با شرایط جدید ارایه خواهد شد. با این حال با توجه به عدم انتقال اطلاعات و تنظیمات سرویس های رایگان دامنه، لازم است این تنظیمات را پس از انتقال مجددا انجام دهید. اطلاعات تکمیلی بعدا به اطلاع خواهد رسید.نمایندگان:


  • اکانت تمامی نمایندگان (Sub-Reseller) شما در سیستم ایجاد گردیده است. همچنین قیمت گذاری های شما برای نمایندگان در سیستم اعمال گردیده است. لطفا نسبت به بررسی و اطمینان از صحت آنها اقدام فرمایید.
  • اکانت کاربران شما تا پیش از روز 13 آبان ایجاد خواهد شد و مشخصات دسترسی به پنل دامنه (بر روی یک آدرس بدون نام) برای آنها ارسال خواهد شد.
  • تمامی سرویس های Web Hosting, Email Hosting, Reseller Hosting, VPS نزد Directi در روز 13 آبان مسدود خواهند شد و اعتبار باقیمانده سرویس های مربوطه به حساب نمایندگی شما بازگشت داده می شود. با توجه به عدم ارایه سرویس های مشابه از سوی Resello در حال حاضر، لازم است نسبت به تهیه بک آپ و انتقال سرویس های خود به سرویس دهنده دیگر اقدام فرمایید. لازم به توضیح است irPowerWeb قادر به ارایه سرویس های مشابه و انتقال اطلاعات شما به سرورهای خود است.
  • خواهشمند است تمامی نکات ذکر شده در قسمت کاربران را مطالعه فرمایید و آنها را به اطلاع کاربران خود برسانید. بدیهیست این شرایط برای تمامی کاربران شما نیز صادق خواهد بود.


خبر های بعدی در ادامه همین اطلاعیه ارسال خواهد شد.Friday, October 18, 2013

« بازگشت